• Květy 0
  • Kredity 0.00
  • Mince 0.0000
  • Srdíčka 0.00
  • Hula body 0
  • VIP hula body 0

Nováčci - jak začít?

Vítáme Vás! Na našem webu můžete hrát mnoho různých her a soutěží. Každý den máte dostupný určitý počet pokusů do různých her. Začněte tedy tím, že si odehrajete to, co máte každý den dostupné, tedy:
- 1 pokus do tropického losu
- vyberte si denní bonus v sekci denní bonusy
- zahrajte si hru překvapení za jablíčko - každý den máte dostupné 1 jablíčko
- zkuste štěstí ve fazolových soutěžích (za registraci máte 10 pokusů, poté každý den 3)
Každý den se přihlaste a odehrajte si výše uvedené hry. Pokud se některý den nepřihlásíte, pokusy se nesčítají. V těchto hrách získáte květy, hula body i další věci o kterých píšeme níže.

KVĚTY ()

Květy můžete používat na hraní údolí plameňáka, ostrovů, nakupovat za ně suroviny v burger baru a plážové peníze na pláži. Získat je můžete na obou losech, za obsazená lehátka v plážovém servise, obsložení zákazníků v burger baru, na všech čtyřech ostrovech, v údolí plameňáka i v překvapení za jablíčko.

HULA BODY ()

Hula body získáváta za různé aktivity na našem webu - kompletní přehled kolik a za jakou aktivitu najdete v bočním menu v sekci Hula body a VIP hula body, kde také najdete kompletní seznam úrovní. Jakmile dosáhnete dostatek bodů na další úroveň, v sekci přehled si můžete vybrat odměnu za dosažení další úrovně, kterou jsou květy a zelená F (používají ve fazolvých soutěžích). S hula body probíhá také týdenní soutěž, kterou naleznete v sekci PŘEHLED. Každý týden tak můžete vyhrát květy nebo i věcnou cenu.

MINCE ()

Mince používáte na urychlení výroby v burger baru, zakoupení rychlé evakuace nebo stánku se zmrzlinou na pláží a také na hraní zlatého a ledového ostrova. Získat je můžete ve hře Údolí plameňáka, na lesním květinovém ostrově nebo za obsloužení speciálních zákazníku v burger baru. Můžete si je také zakoupit v sekci VIP, mince a balíčky v bočním menu.

KREDITY ()

Kredity používáte na zakoupení různých premiových výhod - premium členství, mincí, balíčků, předplatných, premium burger baru, evakuace a stánku se zmrzlinou na pláži apod. Získat je lze výhradně dobitím v sekci dobití účtu.

VIP HULA BODY ()

VIP hula body získávají výhradně VIP členové a aktivity uvedené sekci Hula body a VIP hula body. Pokud nemáte aktivní VIP, VIP hula body nezískáváte. VIP hula body mají různé úrovně, podobně jako normální hula body a za další úroveň je vždy odměna květů, na některých úrovních i mincí.

BONUSOVÉ KÓDY

Na naší facebook stránce, mailech nebo přímo na stránce hulahula se objevují občas bonusové kódy. Stačí zadat uvedený kód v bočním menu v sekci bonusové kódy a získáte uvedenou odměnu. Kód může mít limitovanou platnost nebo počet celkových použití. Každý uživatel může každý kód využít pouze 1x.